1. Паркирайте колата на равна повърхност, свалете капачката на разширителния резервоар и поставете лоста за отопление в положение "пълно отопление". Ако сте сменяли охлаждащата течност преди по-малко от 2 години, трябва да я съберете за повторна употреба.
2. Поставете чист съд под долния маркуч на радиатора и разхлабете скобата на маркуча. Изключете маркуча и оставете течността да се отцеди в контейнер.
3. Затворете контейнера, за да предотвратите попадането на мръсотия в течността.
4. Тъй като на блока на цилиндрите няма пробка за източване, а долният маркуч на радиатора може да е разположен в средата на радиатора, няма да е възможно напълно да се източи течността. Имайте това предвид, когато добавяте нова охлаждаща течност (концентрацията на антифриз трябва да се поддържа).
Охладителна система — източване на течност (Opel Ascona C)
Тази статия е достъпна на руски, английски, беларуски, украински, сръбски, хърватски, румънски, полски, словашки, унгарски
Проверка на статията: Корнев Георги
Сподели информация:
Предишни статии
Опел Аскона С: Охладителна система
Следващи статии
Вижте подобни от други ръководства за автомобили Opel:
▶ Охладителна система — източваща течност Опел Omega A (1986-1993)
▶ Охладителна система — дренажна течност Опел Vectra A (1988-1995, бензин)
▶ Ключове за охладителна система — проверка, премахване и… Опел Astra F (1991-1998, бензин)
▶ Охладителна система на двигатели… Опел Corsa C (2000-2006)
▶ Източване на охладителната система Опел Insignia A (2008-2017)
▶ Охладителна система — източваща течност Опел Omega A (1986-1993)
▶ Охладителна система — дренажна течност Опел Vectra A (1988-1995, бензин)
▶ Ключове за охладителна система — проверка, премахване и… Опел Astra F (1991-1998, бензин)
▶ Охладителна система на двигатели… Опел Corsa C (2000-2006)
▶ Източване на охладителната система Опел Insignia A (2008-2017)
Връзка към тази страница в различни формати
Без коментари все още
- Обща информация
- Указания за употреба
- Силов агрегат
- Бензинов двигател F4R
- Дизелов двигател F9Q
- Дизелов двигател G9U
- Трансмисия
- Съединител и полуоски
- Механична кутия
- Шаси
- Предно окачване
- Задно окачване
- Спирачна система
- Каросерия
- Екстериор
- Интериор
- Електрическо оборудване
- Отопление и вентилация
- Климатик
- Оборудване и инструменти
- Електрически схеми
- Главна информация
- Поддръжка на кола
- Силов агрегат
- Бензинови двигатели
- Дизелови двигатели
- Охладителна система
- Горивна и изпускателна система
- Контактна система запалване
- Безконтактна система запалване
- Трансмисия
- Съединител на кола
- Механична кутия
- Автоматична скоростна кутия
- Задвижващи валове
- Шаси
- Кормилно управление
- Спирачна система
- Автомобилно окачване
- Каросерия
- Екстериор
- Интериор
- Врати и прозорци
- Електрическо оборудване
- Оборудване и устройства
- Силови устройства
- Електрически схеми
- Обща информация
- Ръководство за потребителя
- Поддръжка на кола
- Силовия агрегат
- Бензинови двигатели 2.2 л
- Бензинови двигатели 3.2 л
- Дизелови двигатели 2.2 л
- Охладителна система
- Горивна система (бензин)
- Горивна система (дизел)
- Запалителна система
- Трансмисия
- Съединител
- Ръчна скоростна кутия MUA5C
- Автоматична трансмисия 4L30E
- Шаси
- Окачване и оси
- Кормилно управление
- Спирачна система
- Каросерия
- Екстериор
- Интериор
- Врати, брави и прозорци
- Отопление и климатизация
- Електрическо оборудване
- Захранващи устройства
- Оборудване и устройства
- Осветление и сигнализация
- Електрически схеми
- Обща информация
- Въведение в ръководството
- Ръководство за работа
- Поддръжка
- Силовия агрегат
- Ремонт на двигател
- Система за смазване
- Охладителна система
- Горивна и изпускателна система
- Електрика на двигателя
- Трансмисия
- Съединител
- Ръчна скоростна кутия
- Карданни валове
- Шаси
- Спирачна система
- Предно окачване
- Задно окачване
- Кормилно управление
- Каросерия
- Ремонт и поддръжка
- Електрическо оборудване
- Оборудване и инструменти
- Схеми на свързване

Коментари на посетители