Ručni mjenjač — popravak, opće informacije (Opel Astra F)
Potpuni popravak ručnog mjenjača složen je zadatak i zahtijeva posebne alate. Preporučljivo je ugraditi novi ili obnovljeni mjenjač ili ga dati na popravak stručnjacima.
Ovaj je članak dostupan na ruski, engleski, bugarski, bjeloruski, ukrajinski, srpski, rumunjski, poljski, slovački, mađarski
Provjera članka: Trifonova Emilija
Podijelite informacije:
Prethodni članci
Opel Astra F: Mehanička kutija
Sljedeći članci
Pogledajte slične iz drugih priručnika za automobile Opel:
▶ Ručni mjenjač Opel Corsa C (2000-2006, benzin)
▶ Ručni mjenjač Opel Kadet E (1984-1995)
▶ Ručni mjenjač — demontaža i ugradnja Opel Omega A (1986-1993)
▶ Ručni mjenjač Opel Vectra A (1988-1995, benzin)
▶ Ručni mjenjač — referentni podaci Opel Zafira A (1999-2005, benzin)
▶ Ručni mjenjač Opel Corsa C (2000-2006, benzin)
▶ Ručni mjenjač Opel Kadet E (1984-1995)
▶ Ručni mjenjač — demontaža i ugradnja Opel Omega A (1986-1993)
▶ Ručni mjenjač Opel Vectra A (1988-1995, benzin)
▶ Ručni mjenjač — referentni podaci Opel Zafira A (1999-2005, benzin)
Link na ovu stranicu u različitim formatima
Jos nema komentara
- Opće informacije
- Uređaj vozila
- Priručnik
- Kvarovi na putu
- Održavanje
- Pogonska jedinica
- Popravak motora
- Sustav hlađenja i podmazivanja
- Sustav napajanja motora
- Ispušni sustav
- Prijenos
- Kvačilo
- Mjenjačka kutija
- Pogonske osovine
- Šasija
- Prednji ovjes
- Stražnji ovjes
- Upravljanja
- Kočioni sustav
- Kotači i gume
- Karoserija
- Eksterijer
- Interijer
- Vrata i prozori
- Njega tijela
- Grijanje i klimatizacija
- Sigurnosni sustavi
- Električna oprema
- Oprema i uređaji
- Rasvjeta i signalizacija
- Uređaji za napajanje
- Električni krugovi
- Opće informacije
- Uvod u vodič
- Rješavanje problema
- Korisnički priručnik
- Održavanje
- Pogonska jedinica
- Popravak motora
- Hlađenje i grijanje
- Napajanje i ispušni sustav
- Sustav za paljenje
- Sustav za lansiranje i punjenje
- Prijenos
- Mehanička kutija
- Automatska kutija
- Pogonske osovine
- Šasija
- Kočioni sustav
- Ovjes automobila
- Upravljanja
- Karoserija
- Interijer
- Eksterijer
- Električna oprema
- Oprema i uređaji
- Električni krugovi
- Opće informacije
- Uvod u vodič
- Priručnik
- Održavanje
- Pogonska jedinica
- SOHC benzinski motori
- DOHC benzinski motori
- Diesel motori 1.7 i 2.0 l
- Popravak motora
- Sustav hlađenja
- Sustav napajanja
- Sustav ubrizgavanja (benzin)
- Sustav ubrizgavanja (dizel)
- Ispušni sustav
- Sustav punjenja i lansiranja
- Sustav paljenja (benzin)
- Sustav predgrijanja (dizel)
- Prijenos
- Ručni mjenjač
- Automatska kutija
- Kvačilo
- Pogonske osovine
- Šasija
- Kočioni sustav
- Ovjes kotača
- Upravljanja
- Karoserija
- Eksterijer
- Interijer
- Vrata i prozori
- Ventilacija i grijanje
- Električna oprema
- Oprema i uređaji
- Električni krugovi
- Opće informacije
- Korisnički priručnik
- Njega automobila
- Održavanje
- Pogonska jedinica
- Motori s jednom osovinom
- Motori s dvije osovine
- Popravak motora
- Hlađenje i grijanje
- Sustav goriva i ispušnih plinova
- Sustav pokretanja i punjenja
- Sustav za paljenje
- Prijenos
- Kvačilo
- Mehanička kutija
- Automatska kutija
- Pogonske osovine
- Šasija
- Kočioni sustav
- Ovjes automobila
- Upravljanja
- Karoserija
- Interijer
- Eksterijer
- Električna oprema
- Oprema i uređaji
- Dijagrami ožičenja Opel Astra
- Dijagrami ožičenja Opel Zafira
- Opće informacije
- Održavanje
- Pogonska jedinica
- Motor u autu
- Motor uklonjen
- Sustav hlađenja
- Grijanje i ventilacija
- Opskrba gorivom (rasplinjač)
- Opskrba gorivom (injektor)
- Kontrola emisije
- Sustav za paljenje
- Prijenos
- Kvačilo
- Mehanička kutija
- Automatska kutija
- Pogonske osovine
- Šasija
- Kočioni sustav
- Ovjes automobila
- Upravljanja
- Karoserija
- Eksterijer
- Interijer
- Električna oprema
- Oprema i uređaji
- Električni krugovi

Komentari posjetitelja